Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Sęk

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

ADWOKAT ŁÓDŹ - ADWOKAT ZGIERZ

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęk w Łodzi i Zgierzu świadczy kompleksową pomoc i doradztwo prawne. Reprezentujemy Klientów przed sądami oraz prowadzimy m.in. sprawy karne, sprawy karno skarbowe, sprawy cywilne, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, sprawy gospodarcze, sprawy administracyjne oraz sprawy pracownicze.

Usługi naszej Kancelarii Adwokackiej świadczone są zarówno na rzecz osób fizycznych jak i dla podmiotów gospodarczych i obejmują  m.in.: doradztwo i porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację Klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej oraz przed organami ścigania jak i bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw.

Nasza Kancelaria Adwokacka znajduje się w Łodzi przy ul. Piramowicza 15 (wejście od ul. Narutowicza 44) oraz w Zgierzu przy ul. Powstańców Śląskich 21. Zapewniamy reprezentację Klientów na obszarze całego Kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług naszej Kancelarii Adwokackiej obejmuje sądy i inne organy z województwa łódzkiego m.in.: Łódź, Zgierz, Łęczyca, Pabianice, Brzeziny, Sieradz, Skierniewice, Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Piotrków Trybunalski i Bełchatów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w reprezentacji Klientów przed sądami oraz innymi organami w Łodzi, Zgierzu i nie tylko.

Doskonale rozumiemy, że większość osób ma prawo czuć się kompletnie zagubionymi w skomplikowanym i ciągle zmieniającym się polskim systemie prawnym. Działanie na własną rękę, bez pomocy profesjonalnego wsparcia, może się okazać czasami bolesne w swych konsekwencjach.

Łódź czy Zgierz to miasta, w których nietrudno o ofertę adwokatów. Przy wyborze kancelarii adwokackiej w Łodzi czy Zgierzu istotnym jest, aby zdecydować się na taką z nich, która zapewni nie tylko rzetelną ocenę konkretnej sprawy i jej poprowadzenie, ale ponadto zadba o komfortowy kontakt z Klientem na każdym etapie postępowania. To właśnie ścisła i uczciwa współpraca z Klientem jest kluczem do sukcesu w bardzo wielu sprawach.

Doświadczenie, zaangażowanie, rzetelność, uczciwość i klarowna komunikacja to cechy, którymi naszym zdaniem powinna odznaczać się każda kancelaria adwokacka. To, w czym czujemy się jak ryba w wodzie, to sprawy karne, sprawy odszkodowawcze i sprawy spadkowe. Jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy prawnej adwokata w Łodzi czy Zgierzu zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

Znak adwokatury

 

KEYWORDS: ADWOKAT ŁÓDŹ, ADWOKAT ZGIERZ, ADWOKAT OZORKÓW, KANCELARIA ADWOKACKA ŁÓDŹ, SPRAWY ROZWODOWE, KANCELARIA ADWOKACKA ZGIERZ, ADWOKAT ŁÓDŹ, SPRAWY KARNE ADWOKAT ŁÓDŹ, ODSZKODOWANIA ZGIERZ, DOZÓR ELEKTRONICZNY, OBRONA W SPRAWACH KARNYCH, DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ ŁÓDŹ, ADWOKAT SPRAWY KARNE ŁÓDŹ, ZGIERZ, PORADY PRAWNE ŁÓDŹ, ADWOKAT W ŁODZI, ADWOKACI W ZGIERZU, ADWOKAT ŁÓDŹ SPRAWY KARNE, JAZDA POD WPŁYWEM ŚRODKA ODURZAJĄCEGO , PORADY PRAWNE ZGIERZ

Strona główna

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Sęk Piotr

Najnowsze porady i artykuły prawne

Przedawnienie roszczeń z rękojmi

Przedawnienie roszczeń z rękojmi

Kiedy przedawniają się uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne? W jakich terminach można skutecznie dochodzić roszczeń z tytułu rękojmi za wady sprzedanej rzeczy? Kiedy wygasają uprawniania z tytułu rękojmi?

Przedawnienie roszczeń sprzedawcy prowadzącego działalność gospodarczą

Przedawnienie roszczeń sprzedawcy prowadzącego działalność gospodarczą

Kiedy przedawniają się roszczenia sprzedawcy z tytułu dokonanej przez niego sprzedaży w zakresie działalności swojego przedsiębiorstwa? Czy roszczenia te przedawniają się na zasadach ogólnych, czy też może obowiązują tu inne, skrócone terminy przedawniania?

Prywatny monitoring – czy to legalne?

Prywatny monitoring – czy to legalne?

Czy prywatny monitoring jest legalny? Czy można instalować kamery bez żadnych ograniczeń? Jak się ma instalowanie prywatnego monitoringu do przepisów RODO? Jakie kroki prawne można podjąć w sytuacji gdy uważamy, że sąsiad narusza naszą prywatność z uwagi na zainstalowany monitoring?

KANCELARIA ŁÓDŹ


Łódź, ul. Piramowicza 15 lok. 12 (piętro I)

KANCELARIA ZGIERZ


Zgierz, ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21 (piętro I)
Mail do Adwokata
adwokat.sekpiotr@gmail.com
Telefon komórkowy do Adwokata
+48 723 639 158
Telefon stacjonarny do Adwokata
42 207 33 87
Fax do Adwokata
42 207 33 87
Strona internetowa Adwokata
www.adwokat-sekpiotr.pl