Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Sęk

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

ADWOKAT ŁÓDŹ - ADWOKAT ZGIERZ

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęk w Łodzi i Zgierzu świadczy kompleksową pomoc i doradztwo prawne. Reprezentujemy Klientów przed sądami oraz prowadzimy m.in. sprawy karne, sprawy karno skarbowe, sprawy cywilne, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, sprawy gospodarcze, sprawy administracyjne oraz sprawy pracownicze.

Usługi naszej Kancelarii Adwokackiej świadczone są zarówno na rzecz osób fizycznych jak i dla podmiotów gospodarczych i obejmują  m.in.: doradztwo i porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację Klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej oraz przed organami ścigania jak i bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw.

Nasza Kancelaria Adwokacka znajduje się w Łodzi przy ul. Piramowicza 15 (wejście od ul. Narutowicza 44) oraz w Zgierzu przy ul. Powstańców Śląskich 21. Zapewniamy reprezentację Klientów na obszarze całego Kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług naszej Kancelarii Adwokackiej obejmuje sądy i inne organy z województwa łódzkiego m.in.: Łódź, Zgierz, Łęczyca, Pabianice, Brzeziny, Sieradz, Skierniewice, Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Piotrków Trybunalski i Bełchatów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w reprezentacji Klientów przed sądami oraz innymi organami w Łodzi, Zgierzu i nie tylko.

Doskonale rozumiemy, że większość osób ma prawo czuć się kompletnie zagubionymi w skomplikowanym i ciągle zmieniającym się polskim systemie prawnym. Działanie na własną rękę, bez pomocy profesjonalnego wsparcia, może się okazać czasami bolesne w swych konsekwencjach.

Łódź czy Zgierz to miasta, w których nietrudno o ofertę adwokatów. Przy wyborze kancelarii adwokackiej w Łodzi czy Zgierzu istotnym jest, aby zdecydować się na taką z nich, która zapewni nie tylko rzetelną ocenę konkretnej sprawy i jej poprowadzenie, ale ponadto zadba o komfortowy kontakt z Klientem na każdym etapie postępowania. To właśnie ścisła i uczciwa współpraca z Klientem jest kluczem do sukcesu w bardzo wielu sprawach.

Doświadczenie, zaangażowanie, rzetelność, uczciwość i klarowna komunikacja to cechy, którymi naszym zdaniem powinna odznaczać się każda kancelaria adwokacka. To, w czym czujemy się jak ryba w wodzie, to sprawy karne, sprawy odszkodowawcze i sprawy spadkowe. Jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy prawnej adwokata w Łodzi czy Zgierzu zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

Znak adwokatury

 

KEYWORDS: ADWOKAT ŁÓDŹ, ADWOKAT ZGIERZ, ADWOKAT OZORKÓW, KANCELARIA ADWOKACKA ŁÓDŹ, SPRAWY ROZWODOWE, KANCELARIA ADWOKACKA ZGIERZ, ADWOKAT ŁÓDŹ, SPRAWY KARNE ADWOKAT ŁÓDŹ, ODSZKODOWANIA ZGIERZ, DOZÓR ELEKTRONICZNY, OBRONA W SPRAWACH KARNYCH, DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ ŁÓDŹ, ADWOKAT SPRAWY KARNE ŁÓDŹ, ZGIERZ, PORADY PRAWNE ŁÓDŹ, ADWOKAT W ŁODZI, ADWOKACI W ZGIERZU, ADWOKAT ŁÓDŹ SPRAWY KARNE, JAZDA POD WPŁYWEM ŚRODKA ODURZAJĄCEGO , PORADY PRAWNE ZGIERZ

Strona główna

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Sęk Piotr

Najnowsze porady i artykuły prawne

Wyrok w sprawie karnej a punkty karne

Wyrok w sprawie karnej a punkty karne

Często bywa tak, że kierowcy udmawiają przyjęcia mandatu karnego licząc na to, że unikną dodatkowych punktów karnych. Czy faktycznie tak jest? Czy skierowanie wniosku o ukaranie do sądu, czy też aktu oskarżenia powoduje, że nawet w razie skazania przez sąd punkty karne nie są przyznawane?

Wykonanie kary pozbawienia wolności poza granicami Polski

Wykonanie kary pozbawienia wolności poza granicami Polski

Niekiedy zdarza się, że skazani z różnych względów woleliby odbywać karę pozbawiania wolności poza granicami kraju. Czy istnieje taka techniczna możliwość? W jaki sposób można uzyskać zgodę na odbywanie kary pozbawienia wolności poza granicami polski?

 

 

Wynagrodzenie za bezumowne korzystanie przez gminę z sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

Wynagrodzenie za bezumowne korzystanie przez gminę z sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

Niejednokrotnie zdarza się, że jesteśmy zmuszeni wybudować z własnych środków sieć wodociągową bądź kanalizacyjną, pomimo że zgodnie z przepisami leży to w gestii zadań gmin. Czy w takim przypadku należy nam się odszkodowanie od gminy za bezumowne korzystanie w wybudowanych przez nas urządzeń? 

KANCELARIA ŁÓDŹ


Łódź, ul. Piramowicza 15 lok. 12 (piętro I)

KANCELARIA ZGIERZ


Zgierz, ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21 (piętro I)
Mail do Adwokata
adwokat.sekpiotr@gmail.com
Telefon komórkowy do Adwokata
+48 723 639 158
Telefon stacjonarny do Adwokata
42 207 33 87
Fax do Adwokata
42 207 33 87
Strona internetowa Adwokata
www.adwokat-sekpiotr.pl