Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Porady prawne Łódź

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

Porady prawne Łódź

Chcielibyśmy Państwu zaproponować profesjonalne porady prawne w sprawach m.in. z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, prawa karnego, czy też w sprawach odszkodowawczych

Z naszego doświadczenia wynika, że niejednokrotnie nawet proste porady prawne potrafią wyprowadzić Klientów z błędów w jakich tkwią, a które wynikają z zasłyszanych informacji, bądź z „porad” wyczytanych w internecie. 

W dobie ciągłych zmian prawnych porady prawne od znajomych, najbliższej rodziny bądź wskazówki umieszczone na forach internetowych, których nikt nie weryfikuje nie zawsze muszą być zgodne z prawdą, nie mówiąc już nic o ich aktualności.

Zapraszamy Państwa zatem do naszych kancelarii adwokackich w Łodzi Zgierzu celem omówienia Państwa problemów prawnych. Informujemy również, że istnieje możliwość uzyskania porady on-line poprzez przesłanie opisu sprawy i pytań na adres e-mail wskazany w zakładce kontakt. Zapraszamy. 

 

Słowa kluczowe: porady prawne Łódź, porady prawne Zgierz, rozwód porady prawne, porady prawne rozwód, porady prawne rodzinne, adwokat Łódź, pomoc prawna Łódź, pomoc prawna Zgierz

Zobacz inne sprawy z kategorii > Sprawy cywilne
Rękojmia Nowe terminy przedawnienia roszczeń Dowód z nagrania Przedawnienie zadatku z umowy przedwstępnej Przerwanie biegu terminu zasiedzenia nieruchomości Umowa komisu - odpowiedzialność komisanta i komitenta Umowa agencyjna - świadczenie wyrównawcze Wynagrodzenie i odszkodowanie za ustanowienie służebności przesyłu Odpowiedzialność notariusza Odpowiedzialność za czynsz w lokalu Problem z deweloperem Opłata likwidacyjna za zerwanie polisolokaty Służebność drogi koniecznej Wynagrodzenie za bezumowne korzystanie przez gminę z sieci wodociągowej i kanalizacyjnej Przedawnienie roszczeń z rękojmi Przedawnienie roszczeń sprzedawcy prowadzącego działalność gospodarczą Prywatny monitoring – czy to legalne? Wypowiedzenie umowy najmu zawartej na czas oznaczony Rozwiązanie umowy dożywocia Zwrot nakładów poniesionych na rzecz wspólną bez zgody pozostałych współwłaścicieli Uznanie przedawnionego długu Zawezwanie do próby ugodowej - od kiedy liczyć bieg terminu przedawnienia? Wadliwie wskazana cena Zamiana służebności mieszkania na rentę Umowa o dzieło - przedawnienie Ważna uchwała Sądu Najwyższego! Podział fizyczny nieruchomości a konflikt współwłaścicieli Zasiedzenie drogi dojazdowej Utrata wartości pojazdu w leasingu – dla kogo odszkodowanie? Ujawnienie danych użytkowania internetu w sprawie o naruszenie dóbr osobistych Rozliczenie spłaconego kredytu po podziale majątku wspólnego byłych małżonków. Odpowiedzialność za czynsz w lokalu w którym nie mieszkałem Nowa ustawa antyprzemocowa - o co chodzi? Znaczenie protokołu odbioru robót budowlanych Zaliczka a zadatek? Niemożliwość wykonania umowy w uwagi na pandemię Facebook i Social Media jako dowód w sprawie rozwodowej Odszkodowanie i zadośćuczynienie od biura podróży Sieć wodociągowa a przyłącze Etapy postępowania rozgraniczeniowego Zdrada a odwołanie darowizny Do kogo należy lokatorskie prawo do lokalu po przekształceniu je w prawo odrębnej własności? Rozliczenie konkubinatu – jak się do tego zabrać? Sądowy dział spadku Odbiór prac budowlanych a możliwość dochodzenia roszczeń z tytułu wadliwego wykonania umowy Kradzież pieniędzy z konta bankowego – co zrobić? Ugoda w sprawie małoletniego zawarta bez zgody sądu opiekuńczego Wypadek na basenie - czy należy mi się odszkodowanie? Eksmisja małżonka, który nie jest właścicielem mieszkania Przedawnienie roszczeń z umowy o dzieło Czy można odwołać się od ugody zawartej przed sądem? Czy umowa sprzedaży zawarta przed małoletniego jest ważna? Wynajem mieszkania przez firmę w celu prowadzenia działalności gospodarczej Kradzież pieniędzy z konta bankowego - co robić? Sposób na dłużnika – jak zmusić dłużnika do zapłaty? Rozszerzenie wspólności majątkowej a zachowek Jak odwołać darowiznę? Ochrona wierzyciela przed niewypłacalnością dłużnika Kara umowna - jak to działa?