Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Zgierz

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

ADWOKAT ZGIERZ

dobry adwokat Zgierz Kancelaria adwokacka porady prawne ZgierzKancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęka w Zgierzu świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresie między innymi odszkodowań i zadośćuczynień, spraw karnych, spraw cywilnych, w tym spraw rodzinnych i spadkowych, spraw administracyjnych i gospodarczych.

Nasza Kancelaria Adwokacka w Zgierzu mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21 (piętro I). Podstawowy zasięg działalności naszej Kancelarii Adwokackiej obejmuje sądy powszechne, sądy administracyjne i inne organy z województwa łódzkiego, niemniej reprezentujemy Klientów na terenie całego Kraju. Oferujemy pomoc prawną na każdym etapie postępowania, zarówno na etapie przedsądowym, mediacyjnym, przed sądami I oraz II instancji oraz na etapie postępowania egzekucyjnego, czy wykonawczego.

Kancelaria Adwokacka w Zgierzu Adwokata Piotra Sęka dzięki wieloletniemu doświadczeniu i praktyce sądowej jest w stanie zapewnić swoim Klientom optymalne rozwiązania prawne. 

Zapraszamy klientów ze Zgierza do skorzystania z usług naszej Kancelarii Adwokackiej. 

Trasa dojazdu do kancelarii >>

 

Słowa kluczowe: Adwokat Zgierz, Kancelaria Adwokacka Zgierz, Adwokat alimenty Zgerz, Usługi prawne Zgierz, odszkodowania, alimenty, dobry adwokat w Zgierzu, sprawdzony adwokat w Zgierzu, wypadek w pracy adwokat Zgierz

Zobacz inne sprawy z kategorii > Nasze Kancelarie Adwokackie
Łódź Ozorków Pabianice Stryków Łęczyca Aleksandrów Łódzki Brzeziny Bełchatów