Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Łódź

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

ADWOKAT ŁÓDŹ

dobry adwokat Łódź kancelaria adwokacka Łódź porady prawne Łódź

Nasza Kancelaria Adwokacka w Łodzi oferuje szeroki i profesjonalny zakres usług prawnych. Reprezentujemy Klientów m.in. w sprawach odszkodowawczych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych, czy administracyjnych. Nasza Kancelaria Adwokacka w Łodzi posiada również wieloletnie doświadczenie w sprawach karnych.

Nasza Kancelaria Adwokacka w Łodzi mieści się w centrum Łodzi przy ul. Narutowicza 69 lok. 6. Kancelaria Adwokacka w Łodzi czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym terminie bądź o innej porze po uprzednim kontakcie telefonicznym.  

Kancelaria Adwokacka w Łodzi oferuje reprezentację Klientów na obszarze całego kraju. Zapewniamy wsparcie prawne osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom oraz podmiotom prawa handlowego. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, zapewniając przy tym pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz optymalne rozwiązania prawne.

Zapraszamy osoby z Łodzi do skorzystania z usług prawnych naszej Kancelarii Adwokackiej.

Trasa dojazdu do kancelarii >>

 

Słowa kluczowe: Adwokat Łódź, Prawnik Łódź, Odszkodowania Łódź, Kancelaria Adwokacka Łódź, Adwokat sprawy rodzinne, Adwokat rozwód Łódź, prawo karne, adwokat Łódź sprawy karne, porady prawne Łódź, sprawdzony adwokat Łódź, adwokat Łódź rozwody

Zobacz inne sprawy z kategorii > Nasze Kancelarie Adwokackie
Zgierz Ozorków Pabianice Stryków Łęczyca Aleksandrów Łódzki Brzeziny Bełchatów