Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Bełchatów

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

ADWOKAT BEŁCHATÓW

Kancelaria Adwokacka BełchatówKancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęk, która posiada dwie siedziby - w Łodzi i Zgierzu, zaprasza Klientów z Bełchatowa do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług prawnych. Nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się między innymi sprawami karnymi, sprawami cywilnymi, sprawami rodzinnymi, spadkowymi, a także sprawami administracyjnymi, gospodarczymi oraz prawem pracy. Usługi prawne świadczymy na rzecz osób fizycznych oraz wobec podmiotów gospodarczych.

W ofercie naszej Kancelarii Adwokackiej znajdują się m.in. usługi związane z  doradztwem oraz udzielaniem porad prawnych, a także sporządzaniem i opiniowaniem projektów pism i umów. Adwokat Piotr Sęk reprezentuje Klientów przed sądami i innymi organami władzy publicznej, zarówno na terenie województwa łódzkiego jak i w pozostałej części kraju.

Adwokat Piotr Sęk posiada również wieloletnie doświadczenie w sprawach dotyczących dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień m.in z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, błędów w sztuce lekarskiej, czy naruszenia dóbr osobistych. Więcej na www.odszkodowania-adwokat.pl.

 

Serdecznie zachęcamy Klientów z Bełchatowa do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką.

Trasa dojazdu z Bełchatowa do Kancelarii w Łodzi

Słowa kluczowe: adwokat Bełchatów, kancelaria adwokacka Bełchatów, pomoc prawna, porady prawne, prawo karne, odszkodowania, prawo rodzinne, pomoc prawna Bełchatów

Zobacz inne sprawy z kategorii > Nasze Kancelarie Adwokackie
Łódź Zgierz Ozorków Pabianice Stryków Łęczyca Aleksandrów Łódzki Brzeziny