Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Odszkodowania Łódź Zgierz

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

Pomoc w dochodzniu odszkodowań - Łódź Zgierz

Kancelaria adwokacka adwokata Piotra Sęka z siedzibą w Zgierzu i Łodzi oferuje kompleksową pomoc prawną w sprawach odszkodowawczych. Zapewniamy pełne wsparcie prawne i reprezentację zarówno na etapie postępowania likwidacji  szkody, na etapie sądowym jak i na etapie postępowania egzekucyjnego. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie m.in. w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień z tytułu: wypadków komunikacyjnych, przestępstw (zniszczenie mienia, kradzieże), naruszenia dóbr osobistych, zgonu osoby najbliższej, uszczerbku na zdrowiu, błędów w sztuce lekarskiej i wiele innych.  

Oferujemy również pomoc prawną w przygotowywaniu odwołań od niekorzystnych decyzji zakładów ubezpieczeń w zakresie odmowy przyznania świadczeń bądź przyznania świadczeń odszkodowawczych w zaniżonej wysokości. 

Zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą stricte tematyce odszkodowawczej: www.odszkodowania-adwokat.pl

 

Słowa kluczowe: dochodzenie odszkodowań, adwokat Łódź, adwokat Zgierz, pomoc w odszkodowaniach, wysokie odszkodowania, prawnik Łódź

Zobacz inne sprawy z kategorii > Odszkodowania i zadośćuczynienia
Dobrowolne ubezpieczenie Krzywy chodnik Odszkodowanie z OC sprawcy wypadku Zadośćuczynienie dla osób najbliższych Pogryzienie przez psa rolnika a odszkodowanie Zadośćuczunienie za zmarłego w rodzinie Jakie szkody pokryje ubezpieczenie OC rolników Odszkodowanie i zadośćuczynienie za zmarnowany urlop Kto jest odpowiedzialny za stan chodnika? Utrata wartości nieruchomości - odszkodowanie Opodatkowanie odszkodowania i zadośćuczynienia Uszkodzenie jednej opony a konieczność wymiany obu Od kiedy naliczane są odsetki od zadośćuczynienia Kompensata dla ofiar przestępstw Utrata wartości pojazdu na skutek wypadku Odszkodowanie nieopodatkowane PIT jako dochód Odszkodowanie powinno uwględniać VAT Zakazana klauzula w polisie nie do zaakceptowania Szkoda wyrządzona przez dziecko Brak zapiętych pasów - wpływ na odszkodowanie i zadośćuczynienie