Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Sęk

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

ADWOKAT ŁÓDŹ, ADWOKAT ZGIERZ, ADWOKAT OZORKÓW

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęk w Łodzi, w Zgierzu i w Ozorkowie świadczy kompleksową pomoc i doradztwo prawne. Reprezentujemy Klientów przed sądami oraz prowadzimy m.in. sprawy karne, sprawy karno skarbowe, sprawy cywilne, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, sprawy gospodarcze, sprawy administracyjne oraz sprawy pracownicze.

Usługi naszej Kancelarii Adwokackiej w Łodzi w Zgierzu i Ozorkowie świadczone są zarówno na rzecz osób fizycznych jak i dla podmiotów gospodarczych i obejmują m.in.: doradztwo i porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację Klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej oraz przed organami ścigania jak i bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw.

Nasza Kancelaria Adwokacka znajduje się w Łodzi przy ul. Narutowicza 69 lok. 6, w Zgierzu przy ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21 oraz w Ozorkowie przy ul. Starzyńskiego 33 lok. 1. Zapewniamy reprezentację Klientów na obszarze całego Kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług naszej Kancelarii Adwokackiej obejmuje sądy i inne organy z województwa łódzkiego m.in.: Łódź, Zgierz, Łęczyca, Pabianice, Brzeziny, Sieradz, Skierniewice, Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Piotrków Trybunalski i Bełchatów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w reprezentacji Klientów przed sądami oraz innymi organami w Łodzi, Zgierzu i nie tylko.

Doskonale rozumiemy, że większość osób ma prawo czuć się kompletnie zagubionymi w skomplikowanym i ciągle zmieniającym się polskim systemie prawnym. Działanie na własną rękę, bez pomocy profesjonalnego wsparcia, może się okazać czasami bolesne w swych konsekwencjach.

Łódź, Zgierz, Ozorków to miasta, w których nietrudno o ofertę adwokatów. Przy wyborze kancelarii adwokackiej w Łodzi, w Zgierzu, czy w Ozorkowie istotnym jest, aby zdecydować się na taką z nich, która zapewni nie tylko rzetelną ocenę konkretnej sprawy i jej poprowadzenie, ale ponadto zadba o komfortowy kontakt z Klientem na każdym etapie postępowania. To właśnie ścisła i uczciwa współpraca z Klientem jest kluczem do sukcesu w bardzo wielu sprawach.

Doświadczenie, zaangażowanie, rzetelność, uczciwość i klarowna komunikacja to cechy, którymi naszym zdaniem powinna odznaczać się każda kancelaria adwokacka. To, w czym czujemy się jak ryba w wodzie, to sprawy karne, sprawy odszkodowawcze i sprawy spadkowe. Jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy prawnej adwokata w Łodzi, w Zgierzu, czy w Ozorkowie zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

Więcej na: www.odszkodowania-adwokat.pl

Adwokat Łódź, adwokat Ozorków, adwokat Zgierz

 

KEYWORDS: ADWOKAT ŁÓDŹ, ADWOKAT ZGIERZ, ADWOKAT OZORKÓW, KANCELARIA ADWOKACKA ŁÓDŹ, SPRAWY ROZWODOWE, KANCELARIA ADWOKACKA ZGIERZ, ADWOKAT ŁÓDŹ, SPRAWY KARNE ADWOKAT ŁÓDŹ, ODSZKODOWANIA ZGIERZ, DOZÓR ELEKTRONICZNY, OBRONA W SPRAWACH KARNYCH, DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ ŁÓDŹ, ADWOKAT SPRAWY KARNE ŁÓDŹ, ZGIERZ, PORADY PRAWNE ŁÓDŹ, ADWOKAT W ŁODZI, ADWOKACI W ZGIERZU, ADWOKAT ŁÓDŹ SPRAWY KARNE, JAZDA POD WPŁYWEM ŚRODKA ODURZAJĄCEGO , PORADY PRAWNE ZGIERZ

Adwokat Piotr Sęk

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Sęk Piotr

Opinie klientów

"Bardzo polecam usługi Pana Mecenasa. Sprawa sądowa została wygrana. Kontakt z Panem Mecenasem przebiegał bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Odpowiadał na każde nurtujące pytanie. Jeszcze raz bardzo polecam usługi Pana Adwokata Piotra. "

Opinia z Gooogle

Kamila

"Polecam, współpraca z adwokatem bez zastrzeżeń, sprawa zakończona sukcesem. Bezproblemowy kontakt z kancelarią adwokacką, wiele kwestii można załatwić elektronicznie co dla mnie było mega udogodnieniem."

Opinia z Gooogle

Tomasz

"Bardzo polecam Pana Mecenasa Piotra Sęk ze względu na duży profesjonalizm i indywidulane podejście do człowieka. Bez Jego fachowego wsparcia i pomocy w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów - wniosków, nie udało by się pozytywnie zakończyć sprawy spadkowej. Polecam, gdy zajdzie taka potrzeba na pewno ponownie skorzystam z usług Pana Mecenasa Piotra Sęk."

Opinia z Gooogle

Anna

"Już drugi raz korzystałam z pomocy adwokata - pana Piotra. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta. Serdecznie polecam"

Opinia z Gooogle

Krystyna

"Pan Mecenas jest osobą rzetelną. Zawsze służy radą i pomocą. Pełne zaangażowanie  w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłem liczyć na pomoc Pana Piotra choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie  Polecam z całego serca tego dobrego adwokata. Sprawa zakończona pomyślnie. Gorąco polecam Marcin S."

Opinia z Gooogle

Marcin

"Dobry, skuteczny i profesjonalny prawnik. Na pewno skorzystam ponownie z usług Kancelarii."

Opinia z Gooogle

Ewa

Najnowsze porady i artykuły prawne

Kradzież pieniędzy z konta bankowego - co robić?

Kradzież pieniędzy z konta bankowego - co robić?

Jest coraz więcej spraw dot. kradzieży oszczędności z kont bankowych. Czym jest spoofing, phishing?

Ustalenie nierównych udziałów w majątku wspólnym byłych małżonków

Ustalenie nierównych udziałów w majątku wspólnym byłych małżonków

Jakie są przesłanki ustalenia nierównych udziałów w majątku wspólnym byłych małżonków i w jaki sposób można to zrobić? 

Kilkukrotne przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym

Kilkukrotne przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym

Co grozi za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym, w dodatku przy kilkukrotnym złapaniu takiego kierowcy? 

Zaufali naszej kancelarii

KANCELARIA ŁÓDŹ


Łódź, ul. Narutowicza 69 lok. 6 (piętro II)

Zobacz trasę dojazdu do Kancelarii w Łodzi

KANCELARIA ZGIERZ


Zgierz, ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21

Zobacz trasę dojazdu do Kancelarii w Zgierzu

KANCELARIA OZORKÓW


Ozorków, ul. Starzyńskiego 33 lok. 1

Zobacz trasę dojazdu do Kancelarii w Ozorkowie