Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Adwokat
Piotr Sęk

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

ADWOKAT ŁÓDŹ, ADWOKAT ZGIERZ, ADWOKAT OZORKÓW

Adwokat Piotr Sęk ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi z wynikiem bardzo dobrym, broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego. W toku studiów wielokrotnie nagradzany za bardzo dobre wyniki w nauce listami gratulacyjnymi Rektora Uniwersytetu Łódzkiego. Z wynikiem bardzo dobrym ukończył także Podyplomowe Studium Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Prawnik Piotr Sęk dostał się na aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi z najlepszym wynikiem z egzaminu wstępnego w całym wojewódzkie łódzkim, po czym po trzech latach aplikacji złożył państwowy egzamin adwokacki z wynikiem pozytywnym, uzyskując tytuł adwokata. Adwokat Piotr Sęk swoje kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w kilku renomowanych łódzkich kancelariach adwokackich, w Fundacji Academia Iuris, a także w kancelarii notarialnej.

Mecenas Piotr Sęk może poszczycić się kilkuletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej Klientów korporacyjnych jak i indywidualnych oraz reprezentacją Klientów przed Sądami Powszechnymi, Administracyjnymi oraz organami ścigania na terenie całego kraju. Adwokat Piotr Sęk prowadzi praktykę ogólną, niemniej specjalizuje się i prowadzi szeroko rozumiane sprawy cywilne (w tym sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, sprawy odszkodowawcze, roszczenia z tytułu naruszenia dóbr osobistych, wypadków komunikacyjnych, błędu w sztuce lekarskiej), sprawy karne (w tym sprawy karne skarbowe, sprawy wykroczeniowe, postępowania w sprawach dotyczących nieletnich, postępowania z zakresu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii), a także w sprawy administracyjne. Adwokat Piotr Sęk jest również członkiem międzynarodowego stowarzyszenia International Police Association.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęka doradza i stara się skutecznie rozwiązywać problemy swoich Klientów. Priorytetem, który kieruje naszym działaniem jest zapewnienie profesjonalnie świadczonych usług, z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych. Za pomocą wszystkich dostępnych środków prawnych dążymy zawsze do jak najkorzystniejszych dla naszych Klientów rozwiązań.

 

Adwokat Łódź, adwokat Ozorków, adwokat Zgierz

Adw. Piotr Sęk

Słowa kluczowe: adwokat Łódź, adwokat Zgierz, adwokat Aleksandrów Łódzki, Kancelaria Adwokacka Łódź, adwokat Ozorków, odszkodowania Łódź, dochodzenie odszkodowań Zgierz, porady prawne Łódź, dobry adwokat Łódź, adwokat sprawy karne Łódź, dobry adwokat Zgierz