Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Wynagrodzenie
adwokata

Podkreślenie Adwokata

HONORARIUM ADWOKACKIE

Wysokość oraz sposób płatności wynagrodzenia za usługi prawne świadczone przez Kancelarię Adwokacką ustalane są indywidualnie z każdym z Klientów. Każda sprawa jest inna, dlatego też wynagrodzenie uzależnione jest między innymi od:

  1. rodzaju sprawy
  2. przedmiotu sprawy
  3. zawiłości sprawy
  4. nakładu pracy potrzebnego do wykonania zleconej sprawy
  5. etapu na jakim jest dana sprawa
  6. odległości sądu bądź innego organu, w którym toczy się zlecona sprawa od siedziby Kancelarii Adwokackiej
  7. czasu bądź terminu na wykonanie zleconej sprawy.

 

Reasumując, wysokość wynagrodzenia adwokata uzależniona jest od ilości czasu poświęconego na daną sprawę. Nie jest prawdą, że za samo otwarcie drzwi Kancelarii pobierana jest opłata. Jest to mit, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Sama wycena podjęcia się przez adwokata reprezentacji Państwa interesów w danej sprawie nic nie kosztuje.

Zapraszamy zatem do kontaktu telefonicznego, e-mailowego bądź osobistego w Kancelarii w Zgierzu bądź Łodzi celem omówienia szczegółów i warunków współpracy. Szczegółowe dane tele-adresowe znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

 

Wynagrodzenie

Słowa kluczowe: adwokat Łódź, adwokat Zgierz, adwokat Ozorków, porady prawne Łódź, odszkodowania Łódź, dobry adwokat Łódź, prawnik Łódź, Kancelaria Adwokacka Łódź, adwokat Łódź sprawy karne, adwokat Łódź spadki, rozwody adwokat Łódź, prawo administracyjne