Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Zgierz

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

Kancelaria Adwokacka w Zgierzu

Kancelaria Adwokacka w Zgierzu świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresie między innymi odszkodowań i zadośćuczynień, spraw karnych, spraw cywilnych w tym spraw rodzinnych i sadwokat Zgierz, odszkodowania Zgierzpadkowych, spraw administracyjnych i gospodarczych.

Kancelaria Adwokacka w Zgierzu mieści się przy ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21 (piętro I). Podstawowy zasięg działalności naszej Kancelarii obejmuje sądy powszechne, sądy administracyjne i inne organy z województwa łódzkiego, niemniej reprezentujemy Klientów na terenie całego Kraju. Oferujemy pomoc prawną na każdym etapie postępowania, zarówno na etapie przedsądowym, mediacyjnym, ugodowym, przed sądami I oraz II instancji oraz na etapie postępowania egzekucyjnego czy wykonawczego.

Adwokat Piotr Sęk przyjmuje w Zgierzu w poniedziałki (godz: 16:00 -18:00), w środy (godz: 15:00-17:00) oraz w czwartki (godz: 16:00-17:00).

Kancelaria Adwokacka w Zgierzu Adwokata Piotra Sęka zapewnia doświadczenie, pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy, uczciwość, zrozumienie klienta i jego oczekiwań. Zawsze staramy się zaproponować Klientom optymalne rozwiązania prawne. 

Więcej na: www.adwokat-zgierz.com

 

Słowa kluczowe: Adwokat Zgierz, Kancelaria Adwokacka Zgierz, Adwokat alimenty Zgerz, Usługi prawne Zgierz, odszkodowania, alimenty, dobry adwokat w Zgierzu, sprawdzony adwokat w Zgierzu, wypadek w pracy adwokat Zgierz