Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Ozorków

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

Adwokat Ozorków

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęk, która swoje siedziby posiada zarówno w Łodzi jak i w Zgierzu, zaprasza Klientów z Ozorkowa do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług. Nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się zarówno sprawami karnymi, sprawami rodzinnymi, spadkowymi, a także sprawami administracyjnymi, gospodarczyadwokat Ozorków, adwokat w Ozorkowiemi oraz prawem pracy. Nasze usługi świadczymy zarówno na rzecz osób fizycznych jak i dla podmiotów gospodarczych.

Adwokat Piotr Sęk przyjmuje klientów zarówno w Łodzi jak i w Zgierzu. Istnieje również możliwość dojazdu do Klienta w Ozorkowie celem odebrania dokumentów i omówienia problemu prawnego. Adwokat Piotr Sęk reprezentuje Klientów przed sądami i innymi organami nie tylko w obrębie województwa łódzkiego, ale na terenie całej Polski. W ofercie naszej Kancelarii Adwokackiej znajduje się także doradztwo i porady prawne oraz sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów.

Kancelaria Adwokacka posiada również wieloletnie doświadczenie w zakresie dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień m.in z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, błędów w sztuce lekarskiej, czy naruszenia dóbr osobistych. Więcej w zakładce odszkodowania.

Zapraszamy Klientów z Ozorkowa do naszej najbliższej siedziby.

 

Słowa kluczowe: Adwokat Ozorków, Kancelaria Adwokacka, Kancelaria Adwokacka Ozorków, porady prawne, sprawy karne, sprawy rodzinne, odszkodowania Ozorków, sprawy spadkowe, adwokat w Ozorkowie, adwokat rozwody Łódź, prawnik Ozorków