Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Łódź

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

Kancelaria Adwokacka w Łodzi

Nasza Kancelaria Adwokacka w Łodzi oferuje szeroki zakres usług prawnych. Reprezentujemy Klientów między innymi w sprawach odszkodowawczych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych, czy administracyjnych. adwokat w Łodzi, adwokat OzorkówNasza Kancelaria Adwokacka w Łodzi posiada również wieloletnie doświadczenie w sprawach karnych.

Nasza Kancelaria Adwokacka w Łodzi mieści się w narożnej kamienicy w centrum Łodzi przy ul. Piramowicza 15 lok. 12 na II piętrze. Kancelaria Adwokacka w Łodzi czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym terminie bądź o innej porze po uprzednim kontakcie telefonicznym.  

W celu skorzystania z pomocy Adwokata Piotra Sęka, warto zapoznać się szczegółowo z obszarem działalności Kancelarii i umówić spotkanie w dogodnym terminie, najlepiej telefonicznie.

Kancelaria Adwokacka w Łodzi oferuje reprezentację Klientów na obszarze całego kraju. Zapewniamy wsparcie prawne osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom oraz podmiotom prawa handlowego. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, zapewniając przy tym pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz optymalne rozwiązania prawne.

 

Słowa kluczowe: Adwokat Łódź, Prawnik Łódź, Odszkodowania Łódź, Kancelaria Adwokacka Łódź, Adwokat sprawy rodzinne, Adwokat rozwód Łódź, prawo karne, adwokat Łódź sprawy karne, porady prawne Łódź, sprawdzony adwokat Łódź, adwokat Łódź rozwody