Adwokat Łódź, Zgierz - Piotr Sek

Adwokat rozwody

Podkreślenie Adwokata

kom: 723 639 158

Sprawy rozwodowe - adwokat Łódź Zgierz

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęka reprezentuje interesy Klientów między innymi w sprawach rozwodowych. Bardzo często zdarza się, że relacje pomiędzy małżonkami zamierzającymi się rozwieść są na tyle złe, że pomoc adwokata jest wręcz niezbędna. Skonfliktowane strony nie są w stanie bowiem porozumieć się co do podstawowych kwestii.adwokat rozwody Łódź, Zgierz dobry adwokat

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że sama sprawa potocznie nazywana „o rozwód” nie dotyczy tylko i wyłącznie orzeczenia o rozwiązaniu związku małżeńskiego. Strony takiego postępowania niejednokrotnie nie zdają sobie sprawy, jak wile kwestii można uregulować już w samym postępowaniu rozwodowym. Adwokat powinien wskazać Klientowi jak najszerszy zakres możliwych rozstrzygnięć. Wyrok rozwody może obejmować bowiem także m.in. rozstrzygnięcia dotyczące: winy rozkładu pożycia pomiędzy małżonkami (co ma bezpośrednie przełożenie choćby na późniejsze roszczenia finansowe pomiędzy byłymi małżonkami), władzy rodzicielskiej nad wspólnymi małoletnimi dziećmi, kontaktów rodziców z dziećmi, alimentów, sposobu korzystania ze wspólnego mieszkania małżonków, eksmisji jednego z małżonków z mieszkania, a nawet podziału wspólnego mieszkania, czy podziału całego majątku wspólnego małżonków.

Wbrew pozorom sprawy rozwodowe nie należą do prostych i przyjemnych. Sprawy te potrafią ciągnąć się latami w zależności od natężenia konfliktu istniejącego pomiędzy małżonkami. Charakterystyczne jest również dla tego typu spraw występowanie wielu odrębności proceduralnych (choćby w zakresie postępowania dowodowego) oraz utrwalonej już linii orzeczniczej w bardzo wielu kwestiach, z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę, a na co może zwrócić uwagę właśnie adwokat.

 

ŁÓDŹ

Zapraszamy do naszej Kancelarii Adwokackiej w Łodzi przy ul. Narutowicza 44 lok. 20 (III piętro).

 

ZGIERZ I OZORKÓW

Zapraszamy również do Kancelarii adwokackiej w Zgierz, ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21 (piętro I).

 

Adwokat Łódź Zgierz rozwody

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęka posiada wieloletnie doświadczenie w tzw. sprawach rozwodowych. Zapewniamy reprezentację Klientów przed Sądami na terenie całej Polski. Nasza Kancelaria Adwokacka pomoże państwu przygotować wszelkie niezbędne dokumenty i skompletować pozew rozwodowy bądź też odpowiedź na pozew rozwodowy. Kluczowe w postępowaniach rozwodowych jest postępowanie dowodowe przed sądami. Nasze Kancelaria Adwokacka pomoże Państwu przygotować się w tym zakresie poprzez zgłoszenie stosownych wniosków dowodowych. Zapraszamy do kontaktu w celu oceny Państwa sprawy.   

 

Słowa kluczowe: adwokat Łódź, adwokat Zgierz, kancelaria adwokacka Łódź, dobry adwokat Zgierz, rozwody, sprawy rozwodowe, rozwody